PUBLIC RELATIONS

PUBLIC RELATIONS

 „Pozytywne relacje z dziennikarzami to fundament naszej pracy, który skutecznie i z przyjemnością pielęgnujemy każdego dnia”.

Zapewniamy kompleksową obsługę public relations – zarówno na poziomie PR’u produktowego, jak i realizacji kampanii marek w prasie oraz online. Przygotowujemy profesjonalne konferencje, atrakcyjne wysyłki kreatywne i staranne informacje prasowe zgodne z komunikacją marketingową. Jesteśmy skutecznym łącznikiem między mediami a marką.

SOCIAL MEDIA

SOCIAL MEDIA

„Wiemy, że content is the king, dlatego stawiamy na angażujące treści, wywoływanie emocji i… najpiękniejsze zdjęcia w branży”.

Obsługujemy marki na każdym poziomie ich obecności w mediach społecznościowych. Tworzymy i wdrażamy strategie spójne z komunikacją marketingową, zapewniamy wysokiej jakości treści (realizując profesjonalne sesje zdjęciowe i nagrania video) oraz aktywną moderację.

INFLUENCER MARKETING

INFLUENCER MARKETING

„Autentyczna komunikacja, wsparta subiektywnymi recenzjami liderów opinii, ma realne przełożenie na rezultaty biznesowe naszych Klientów”.

Podążamy za trendami z powodzeniem rozwijając influencer marketing. Pracujemy z dynamicznie poszerzającą się bazą influencerów i, w zależności od celów kampanii oraz strategii marki, budujemy ją z mikro- lub topowymi influencerami.

 KAMPANIE DIGITAL

KAMPANIE DIGITAL

„W nieustannie zmieniającym się świecie, to właśnie w kreatywności i ciągłym zaskakiwaniu użytkowników, drzemie największy, często niewykorzystany potencjał marek”.

Przeprowadzamy niestandardowe kampanie digitalowe dopasowane do strategii marki i konsekwentnie ją realizujące, a przy tym wyróżniające się kreatywnością
i zgodnością z najświeższymi trendami digitalowymi.