PUBLIC RELATIONS

PUBLIC RELATIONS

Bliskie relacje z dziennikarzami
to fundament naszej pracy,
który skutecznie i z przyjemnością pielęgnujemy każdego dnia.

Zapewniamy kompleksową obsługę public relations
– zarówno na poziomie PR’u produktowego,
jak i realizacji kampanii marek w prasie oraz online. Przygotowujemy profesjonalne konferencje, atrakcyjne wysyłki kreatywne i staranne informacje prasowe zgodne z komunikacją marketingową. Jesteśmy skutecznym łącznikiem
między mediami a marką.

SOCIAL MEDIA

SOCIAL MEDIA

Wiemy, że content is the king, dlatego stawiamy na angażujące treści, wywoływanie emocji i… najpiękniejsze zdjęcia w branży.

Obsługujemy marki na każdym poziomie ich obecności w mediach społecznościowych. Tworzymy i wdrażamy strategie spójne z komunikacją marketingową, zapewniamy wysokiej jakości treści (realizując profesjonalne sesje zdjęciowe i nagrania video) oraz aktywną moderację.

INFLUENCER MARKETING

INFLUENCER MARKETING

Autentyczna komunikacja, wsparta subiektywnymi recenzjami liderów opinii, ma realne przełożenie na rezultaty biznesowe naszych Klientów.

Podążamy za trendami z powodzeniem rozwijając influencer marketing. Pracujemy z dynamicznie poszerzającą się bazą influencerów i, w zależności
od celów kampanii oraz strategii marki, budujemy ją z mikro- lub topowymi influencerami.

 KAMPANIE DIGITAL

KAMPANIE DIGITAL

W nieustannie zmieniającym się świecie, to właśnie w kreatywności i ciągłym zaskakiwaniu użytkowników, drzemie największy, często niewykorzystany potencjał marek.

Przeprowadzamy niestandardowe kampanie digitalowe dopasowane do strategii marki i konsekwentnie ją realizujące, a przy tym wyróżniające się kreatywnością i zgodnością z najświeższymi trendami digitalowymi.