wróć do listy

CORRECTEUR PRÉCISION KOREKTOR PUNKTOWY

CORRECTEUR PRÉCISION KOREKTOR PUNKTOWY

EISENBERG MAKIJAŻ

CORRECTEUR PRÉCISION
KOREKTOR PUNKTOWY

Cena:179 zł
Pojemność:5 ml

EISENBERG stworzył Les Essentiels du Maquillage, łącząc innowacje high-tech z nowym doświadczeniem kosmetycznym: Idealny mariaż pielęgnacji i makijażu sprawia, że Les Essentiels du Maquillage pielęgnują skórę i z lekkością scalają się z codzienną rutyną każdej kobiety, by natychmiast ujawnić jej piękno. Les Essentiels w sposób naturalny wysublimują Twoją skórę, rzęsy i usta, be z efektu maski. Łatwe w aplikacji i do łączenia, Les Essentiels du Maquillage, mogą uzupełnić wszystkie rytuały piękna. Jako debiutantka lub ekspertka makijażu będziesz mogła uzyskać naturalny i elegancki look na każdą okazję. Szlachetnie proste i czyste w formie, opakowania zostały stworzone z dużą dbałością o szczegóły i elegancję. Doskonale odzwierciedlają filozofię marki: ponadczasowość, luksus i tożsamość. Łatwe w aplikacji i do łączenia, Les Essentiels du Maquillage, mogą uzupełnić wszystkie rytuały piękna. Jako debiutantka lub ekspertka makijażu będziesz mogła uzyskać naturalny i elegancki look na każdą okazję.

Formuła korygująca cerę, która gwarantuje 8 godzin nawilżenia
i likwiduje ślady zmęczenia oraz niedoskonałości na twarzy. Jego płynna, delikatna i lekka tekstura, łącząca Nagietek z Formułą Trio-Moléculaire®, umożliwia odpowiednie krycie i zapewnia świeżą, naturalną i wypoczętą cerę przez cały dzień.  Może być również stosowany na kontur oczu przez osoby noszące soczewki. Doskonały dla mężczyzn dzięki efektowi kamuflażu, niewidoczny na skórze. Błyskawicznie kryje wszystkie niedoskonałości takie jak krosty, blizny i plamy. Precyzyjny aplikator wielopunktowy nakłada idealną ilość produktu do rozprowadzenia.

Jak stosować?

Może być nakładany przed podkładem lub pudrem, ale również używany do poprawek w ciągu dnia. Nakładać małe ilości za pomocą precyzyjnego aplikatora wielopunktowego na ciemniejsze strefy konturu oczu czy reszty twarzy i rozprowadzić, delikatnie wklepując opuszkami palców.

RADA MAKEUP ARTIST:

Może być stosowany do poprawek rozświetlających, jeżeli użyje się odcień dwa tony jaśniejszy od karnacji skóry.

EISENBERG_MAKEUP.pdf